UAB Scandicbygg turinti ilgametę patirtį statybų sektoriuje

UAB Scandicbygg komandą sudaro 52 žmonės, iš kurių 40 yra dailidės, turintys nepriekaištingas, tvirtas žinias apie savo veiklos sritį. Mūsų tikslas – būti inovatyviu ir patikimu subrangovu. Esame atsakingi ir stengiamės viršyti savo klientų lūkesčius visuose projektuose, net ir sudėtingiausiuose su griežtais įvykdymo terminais. Scandicbygg įmonė yra efektyvi, moderni ir orientuota į rezultatus. Bendrovė turi aukštus kokybės ir etikos reikalavimus, kurie sukuria ilgalaikę pridėtinę vertę klientams. Efektyviai konvertuojame savo išteklius į kokybiškas ir produktyvias paslaugas, siekdami tapti vienu paklausiausių subrangovų rinkoje.

Kodėl verta rinktis mus?

Aukšta kokybė

Ypatingą dėmesį skiriame atliktų darbų kokybei. Tai yra vienas iš svarbiausių Scandicbygg veiklos principų, galiojantis visose statybos užduotyse.

Patikimumas

Mes nuosekliai dirbame, kad išlaikytume gerą reputaciją ir versle garsėtume kaip itin patikimas statybos partneris. Scandicbygg visada vykdo savo įsipareigojimus.

Patirtis

Mūsų ilgametė patirtis statybų sektoriuje suformavo pamatinius veiklos principus. Scandicbygg prioritetas– aukšta ir nuolat tobulinama darbuotojų kompetencija, kuri užtikrina nepriekaištingus darbo rezultatus.
Adomas

Adomas Andriejauskas
Generalinis direktorius
adomas@scandicbygg.eu

Donatas

Donatas Miklovas
Statybos projektų vadovas
donatas@scandicbygg.eu
+370 671 10401

Namnlöst-1

Mindaugas Šimkevičius
Statybos darbų vadovas
mindaugas@scandicbygg.eu

06

Rimvydas Gliaudys
Statybos darbų vadovas
rimvydas@scandicbygg.eu

03

Julija Rupšienė
Buhalterė
julija@scandicbygg.eu

02

Inga Vaškė
Projektų inžinere-samatininkė
inga@scandicbygg.eu

Edita

Edita Gliaudienė
Administratorė, personalo atrankos specialistė
edita@scandicbygg.eu
+370 602 21233

Skaitykite mūsų naujienas

Recent Posts

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Statybininkų dienos minėjimas 2020

Kelionė į žvejyba

Kelionė į žvejyba

  • 0800-123456 (24/7 Support Line)
  • info@example.com
  • 6701 Democracy Blvd, Suite 300, USA